Tadilat ve Dekorasyon
Mimarlık Hizmetleri
Duvar Kağıdı
Laminat Parke
İnşaat
Anahtar Teslim

Tadilat & Dekorasyon

Tadiltemizliğimizi yapıyor ve size pırıl pırıl bir mekan bırakıyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde size sadece yenilenen mekanınızın keyfini sürmek kalıyor

Detaylı Bilgi

Duvar Kağıdı

Decco Design duvar kağıtları ile evinize yeni bir hava katmaya hazır mısınız? En yeni trendlere göre hazırlanan duvar kağıtları ile kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Genç odası, salon, mutfak hatta banyo gibi farklı mekanlarda duvar kağıdı modelleri ile evinizi zenginleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

İnşaat

İnşaat, bir yapının en önemli noktasını icra etmektedir. Yapının planlanmasından sonraki aşama doğru ve kaliteli materyallerle fikri gerçek hayata uyarlamaktır. Bu noktada fikirlerinizi ve isteklerinizi önemsiyor ve doğru bir plan çizerek inşaat aşamasına geçiş yapıyoruz. Kaliteli malzemelerle inşaatı daha güvenli bir hale getiriyoruz.

Detaylı Bilgi

Laminat Parke

Yaşam alanlarına şıklık katan Decco Design laminat parkeleri doğanın güzelliğinden ilham alınarak tasarlanıyor. Ağacın renk ve dokusundan yararlanılarak hazırlanan farklı renk seçenekleriyle sizlere sunuluyor.

Detaylı Bilgi

Mimarlık Hizmetleri

Estetik ve fonksiyonel bir yapıda yaşamayı kim istemez ki? Hayallerinizdeki yapıları estetik ve fonksiyonel yaklaşımlarımızla gerçek hayata uyarlıyoruz. Estetik tarzımızla hayallerinizi yapıları birlikte tasarlıyoruz. Fonksiyonel yaklaşımlarımızla modern ve konforlu yaşam alanları yaratmayı hedefliyoruz.

Detaylı Bilgi

Anahtar Teslim

Evinizin yukardan aşağı yenilenmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz. Günümüzde yeni bir almaktansa oturduğu evi yeniletmek isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Çocukların okulları, komşuluk ilişkileri ve en önemlisi yeni bir evlerin maliyetinin oldukça yüksek oluşu insanları kendi evlerinde yapacakları düzenlemelerle evlerine değer katma yoluna sevk ediyor.

Detaylı Bilgi